E-parduotuvės nuoma

Elektroninės parduotuvės nuoma

Elektroninių parduotuvių nuoma – tai tokia nuomos paslauga, kai Jūs gaunate pilnai veikiančią elektroninę parduotuvę ir praktiškai  iškarto galite pradėti prekiauti savo prekėmis, produktais ar paslaugomis.

elektronines parduotuves nuoma

Elektroninės parduotuvės nuoma

E-parduotuvės nuomos privalumai

E-parduotuvės pagrindinis privalumas yra tas, kad Jums nebereikia rūpintis jokias techniniais ir kitais dizaino sprendimais. Jūs gaunate pilnai veikiančią parduotuvę su pageidaujamom funkcijomis ir pasirinktu dizainu.

Kiti privalumai:

  • Nereikia rūpintis hostingu (serveriu) tai yra kur talpinsite el-parduotuvę;
  • Nereikės užsisakyti domeno. Jums viską užsakys nuomos tiekėjas;
  • Mokate vieną konkrečią sumą ir jokio galvos skausmo dėl atskirų sąskaitų už domeną, serverį, hostingą, programavimą, dizainą ir t.t.
  • Nedidelės investicijos, nes  norint įsigyti ir turėti nuosavą el-parduotuvę jums iškart reiktų sumokėti už visus atliktus darbus ir tai kainuotų daug daugiau. Nors jeigu Jūs ketinate ilgai prekiauti internete tuomet per metus kitus atsipirktų ir kainą būtų ta pati kas perkant nuosavą el-parduotuvę.
  • Nedidelė rizika. Jeigu sugalvojote nedidelį verslą ir bijote daug investuoti tuomet internetinės parduotuvės nuoma pats tinkamiausias variantas, nes nereiks daug investuoti į e parduotuvę.

Internetinės parduotuvės nuomos trūkumai

Internetinės parduotuvės nuomos pagrindinis trūkumas yra tas, kad nuoma yra nuoma ir pati parduotuvė nėra jūsų.

  • Tai nuoma ir internetinė parduotuvė nėra jūsų nuosavybė.
  • Per ilgesnį laiką nuoma yra brangiau nei turėti savo e parduotuvę.
  • Negalėsite patys keisti, kad ir nedidelių dizaino ir kitų norimų pakeitimų. Norint kažką pakeisti Jūs turėsite kreiptis į nuomos tiekėją ir prašyti padaryti kažkokius pakeitimus (ar funkcijų ar dizaino). O kiekvienas toks redagavimas jums papildomai kainuos. Be to pakeitimai gali užtrukti, nes e-parduotuvių nuoma užsiimanti įmonė paprastai turi nemažai klientų, todėl kol ateis iki jūsų eilė gali šiek teik užtrukti.
  • Ilgiau nuomojant e-parduotuvę tikėtina, kad Jūsų parduotuvės reitingas (PER – page rank) padidės, bet tai ne jūsų parduotuvė… O jeigu vėliau sugalvosite nupirkti tuomet kainuos dvigubai…
  • SEO optimizacijos problematiškumas. Jeigu sugalvosite padaryti web puslapio SEO ir užsisakysite tokią paslaugą kitoje firmoje, bus sunkiau atlikti būtinus SEO pakeitimus. Kodėl? O todėl, kad darant vidinę SEO būtina prieiti ne tik prie parduotuvės TVS (turinio valdymo sistemos), bet ir prie puslapio sisteminių ir dizaino failų. O nuomojant e-parduotuvę Jūs neturėsite teisių prieiti prie serverio ir jame esamų web svetainės failų. O kaip žinote, kad be SEO Jums bus ypatingai sunku kažką parduoti, nes Jūsų praktiškai nieks neras internete. SEO – efektyviausia reklama internete!

Elektroninės parduotuvės nuomos kaina

Kokia elektroninės parduotuvės nuomos kaina? Kaina įvairi apie 50 – 60Lt. per mėnesį. Taigi per metus gausis 600-720 litų. O iš praktikos galiu pasakyti, kad praktiškai nebūna tokių klientų kuriems neprireikia kažkokių, kad ir nedidelių dizaino ar funkcijų pakeitimų. O pakeitimas ir redagavimas irgi kainuoja, kaina įvairi, bet minimali kaina už nedidelį dizaino pakeitimą gali būti nuo 50-100Lt. Taigi realiai per metus už elektroninės parduotuvės nuomą sumokama iki 1000lt.

internetines parduotuves nuoma

Internetinės parduotuvės nuoma

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>