El-parduotuvių kūrimas ir jų funkcijos

El-parduotuvių kūrimas ir jų funkcijos

El-parduotuvių kūrimas viena vis populiarėjančių paslaugų internetinėje erdvėje, nes vis daugiau žmonių nori užsiimti savo verslu. O ne tik būti samdomu darbuotoju.

Kad visiems būtų aiškiau panagrinėkime e-parduotuves funkcijas ir galimybes.

Turinio valdymo sistema (sutr. TVS).Tai viena iš svarbiausių funkcijų, kuri reikalinga, kad lengvai ir patogiai galima būtų valdyti web svetaines, tai ir todėl svetainiu kūrimas su TVS yra viena iš esminių klientų  poreikių. Nes dauguma nori patys administruoti savo svetainę ar el-parduotuvę tam, kad nereikėtų papildomai samdyti administratoriaus ir mokėti atlyginimą už jo darbą. Taigi dabartinės el-parduotuvės kuriamos taip, kad praktiškai kiekvienas, kuris kažkiek moka dirbti kompiuteriu ir naudotis internetu gali valdyti ir administruoti savo web svetainę TVS pagalba. TVS – turinio valdymo sistema suteikia pakankamai daug funkcijų ir galimybių ne tik administruoti prekes, kainas, pirkimus, pardavimus, bet ir suteikia galimybę kažkiek pakeisti web svetainės dizainą (spalvas tokias, kaip fonas, šriftas, mygtukai ir pan., bei kitus parametrus).

el-parduotuviu kurimas ir funkcijos

El-parduotuvių kūrimas ir funkcijos

E-parduotuves galimybės

E-parduotuvės sukuriamos taip, kad galėtumėte visiškai administruoti savo el-parduotuvę be jokio programuotojo įsikišimo. Tikriausiai jau savaime aišku, kad per TVS galėsite įkelti norimą prekę ar ją koreguoti, nustatyti akcijas ir kitus visus reikalingus parametrus. Bet be šių funkcijų ir galimybių kai kurios e-parduotuvės pateikia ir daugiau funkcijų, kurios padeda web svetainę iškelti į google pirmąjį puslapį. Viena iš tokių funkcijų yra Meta aprašymas (angl. Meta description). Šis aprašymas bus matomas tik per google apiešką t.y. iki 170 simbolių matomas tekstas google paieškos sąraše. Kita panaši funkcija, kuri pakankamai svari žvelgiant iš SEO (paieškų sistemų optimizavimo) pusės tai puslapio antraštės (angl. title) redagavimo galimybė. Bet nepersistenkite keldami maksimaliai raktažodžių į antraštę. Joje patartina talpinti -maksimaliai 70-80 simbolių, nes daugiau google tiesiog ignoruos ir neskaitys. Taip pat yra svarbu, kad kiekvieno puslapio antraštė būtų unikali ir nepasikartojanti (nes googe nemėgsta kai per daug viskas dubliuojama). Dar viena papildoma e-parduotuvės galimybė tai pateikti paieškos sistemoms raktažodžius (nors pastaruoju metu google į šiuos meta raktažodžius mažai kreipia dėmesio). Juose tiesiog atskirdami kableliais surašykite visus tam puslapiui aktualius raktažodžius. Kita papildoma funkcija tai statinio url puslapio adreso pakeitimo galimybė. Jūs kiekvienam naujam puslapiui galėsite sukurti unikalų url adresą. Tai tik keletas specifinių e-parduotuvės galimybių. Apie kitas galimybes skaitykite sekančiuose straipsniuose.

El-parduotuviu kurimas ir galimybes

El-parduotuvių kūrimas ir galimybės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>