Internetinių parduotuvių kūrimas

Internetinių parduotuvių kūrimas

Per paskutiniuosius metus yra pastebimas, kad internetinių parduotuvių kūrimas darosi vis populiaresnis ir vis daugiau užklausų yra rašome google paieškos sistemoje.

Populiariausios google  užklausos, kai norima pradėti prekiauti internete, būna šios:

 • „Internetines parduotuves kurimas“ -  kaip matote dažnai rašoma be lietuviškų raidžių.
 • „Internetinių parduotuvių kūrimas“ -  paieškoje rašoma ir taisyklingai, bet rečiau.
 • „Internetiniu parduotuviu kurimas“ -  šis junginys taip pat su klaidomis.
 • „Elektroniniu parduotuviu kurimas“ – taip pat labai populiari paieškos frazė tik su žodžiu „Elektroniniu …“
 • „Elektroninių parduotuvių kūrimas“ – raktažodis su visomis lietuviškomis raidėmis.
 • „Elektronines parduotuves kurimas“ – vėl su klaidomis, nes dauguma mano, kad google nesupranta lietuviškų raidžių arba tiesiog patingi įvesti taisyklingai ir mano, kad jokio skirtumo nėra.
 • „El parduotuves kurimas“ – gana dažna ir ši paieška.
 • „e parduotuves kurimas“ – ieškoma ir su tokia fraze
 • „Internetines parduotuves nuoma“ – kas nori nuomoti parduotuvę, o ne turėti nuosavą.
 • „E parduotuves nuoma“ – nuoma kitaip.
 • „Svetainiu kurimas“ – daugiau ieškoma kai norima paprastos svetainės, o ne parduotuvės.
 • „web svetainiu kurimas“ -  irgi daugiau ieškoma, kai norima paprastos svetainės, bet kartais ieško, kai nori įsigyti ir el-parduotuvę.

Yra ir daug kitų žodžių junginių kaip žmonės ieško internete, čia paminėtos tik vienos iš populiaresnių užklausų ieškant minėtos paslaugos.

internetiniu parduotuviu kurimas

Internetinių parduotuvių kūrimas

Internetines parduotuves kūrimas – jos paklausa

Kaip jau minėjau pirmosios pastraipos pradžioje yra pastebima vis didesnis žmonių domėjimasis internetu. Ne tik domėjimasis internetu, bet ir ieškojimas kur ir kaip galima būtų užsidirbti papildomai. O turint kažkokį nuolatinį darbą dažniausiai ieškoma papildomo verslo internete ir jo pagalba. Taip pat yra pastebima, kad vis daugiau žmonių naudojasi visokiausiomis paslaugomis interneto pagalba. Pavyzdžiui pradedant e-banko sistema, el.paštas, pirkimas tik internetu ir t.t.

Taigi atsižvelgiant į tai dauguma žmonių pradeda galvoti apie savo verslą. Bet pradžioje jie nori viską išbandyti internete, nes nori įsitikinti ar jų idėja verta dėmesio. Būna net tokių atveju, kai žmonės neturėdami nei vienos prekės pasiskelbia, kad parduoda tam tikras prekes s tikslu patikrinti rinką ir paklausą. Pasiteisinus sugalvotai įdėjai aktualus tampa internetines parduotuvės kūrimas. Bet vis dar nevisi ryžtasi įsigyti nuosavą internetinę parduotuvę, o dažnas pabando nuomą. Nuoma pigesnis variantas, bet ne visada geresnis, nes norint kažką koreguoti (programiškai ar pan.) reikia prašyti nuomos tiekėjo padaryti pakeitimus,  o juk tai kainuoja. O didžiausia problema lieka ta, kad internetinė parduotuvė ne Jūsų, nes jūs tik nuomojatės.

Internetines parduotuves kurimas

Internetines parduotuves kūrimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>